© 2016-2020 SOFT GOLD | ILVETA OÜ
Kõik õigused kaitstud
seo by fixtura

MENU

Soft Gold on multibrändi pood kus müüakse nahast ja karusnahast üleriideid. 1996. aastal avasime esimese poe Tallinna vanalinnas. Tänapäeval on Soft Gold dünaamiliselt arenev jaekaubanduse võrk, mida esindavad mitmed spetsialiseerunud poed.


Karusnahka ei nimetata asjata “pehmeks kullaks”. See on nagu iga teine kaunistus, mis kingib kandjale šiki, luksusliku, eufoorilise, õnne-mugavus- ja soojatunde. Karusnahk pole mitte midagi muud kui omaniku sõnatu kõrge staatuse tunnistaja. Karusnahk on võimeline muutma kandjat elegantseks ja samal ajal ka ekstravagantseks õhtustel seltskondlikel üritustel. Karusnaha kohta võib öelda, et ta näeb sobiv välja ükskõik millistel koosviibimistel. See on just nimelt see toode, millesse omanik soovib panustada enda säästud.

Pikkade aastate jooksul oleme kogunud suure karusnaha toodete müügikogemuse. Meie poed on saanud ühtedeks kõige populaarsemateks karusnaha salongideks Tallinnas ja on teeninud ära usalduse paljude ostjate seas, kes tulevad mõnikord oma teise, kolmanda, kaheksanda kasuka või jope järgi meie salongidesse – see ongi parim hinnang meie tööle.

Ettevõte hinnapoliitika sobib erineva sissetulekuga klientidele, meil on olemas soodsad, samas kvaliteetsed tooted ja täielikult eksklusiivsed tootesarjad. Meie firma toodete kvaliteedi ja hinna suhe on väljaspool igasugust konkurentsi.

Siiani on muutusteta olnud suurim nõudmine meie karusnaha salongides naaritsanahast toodete järgi. Naaritsanahast kasukas on kahtlemata selle kandja kõrge staatuse näitaja. Kuid meie esindustest võite leida ka teisi karusnahast tooteid.

Meie esindus asub mugavalt Tallinna vanalinnas, Viru tänaval (Viru 14). Hea koostöö  naabruses asuva karusnaha salongiga INFUR (Raekoja plats 4), annab Teile võimaluse külastada kahte suurt karusnaha toodetele spetsialiseerunud poodi üheaegselt. Müügil on kasukad, dubljonkad, nahkjoped, drappriidest tooted mis on kaunistatud naturaalse karusnahaga. Lisaks ka sulejoped, mütsid, karusnahast kindad, untad, kotid ja palju muid aksessuaare.

Tallinnas on meie poodides kõige suurem valik karusnahast peakatetel ja aksessuaaridel. Me müüme ka naturaalsest karusnahast jalanõusid.